Gültekin Uysal TV8′de

 

[wptouch target=”webapp”]

 [/wptouch]
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin UYSAL,  26.07.2012 saat  08 : 30′ da TV8′ de Erkan TAN’ ın hazırlayıp sunduğu Başkent isimli Programının konuğu oldu.

3 Yorum

  1. Sn Erkan Tan öncelikle şahsınıza sonsuz teşekkür ediyorum. Böyle yiğit, yürekli, mert, demokrat, genç bir genel başkanı konuk ettiğiniz için. Gerçekten sayın Uysal birgün bu memleketi yönetenlerden olacak çünki Genel Başkan birgün Türkiyenin umudu olacak. Destekleyin genç yiğit gardaşımızı çünki birgün bu milliyetçi Türkiye sevdalısı Türkiyenin başbakanı olacak. Rabbim yar ve yardımcısı olsun.

  2. Sn Erkan Tan’ı tebrik ediyorum. çok ciddi iddiaları var. konuşması da oldukça akıcı oturaklı bir lider. yalnız zaman içinde bu iddialarını ilmi, içtimai ve siyasi anlamda ispat edecek müdellel çalışmalar yapması gerekir.

  3. Tebrik ediyorum Gültekin Bey’i. Uzun zamandır arzu etmeme rağmen ilk defa dinleme imkanı buldum. Zekanın eseri olarak ardı ardına sıraladığı manidar cümleleri, konuşurken tehevvüre kapılmayıp sükunetini koruması, kendinden emin hali. Maşallah. İnşallah bu kapasitesi ile demokrat misyonun canlanmasına vesile olur…

evren için bir yanıt yazın Yanıtı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.