Mehmet Kutlular – İşte Hayatım

HASBİHAL

ALTTAKİ YOUTUBE YAZISINA TIKLAYIP KANALIMIZA LÜTFEN ABONE OLUNUZ.

Van / Erciş Yeni Asya Temsilciliğinin organize ettiği Mehmet Kutlular – İşte Hayatım konulu programı YouTube kanalımızdan ve EuroNur.tv sitesinden takip edebilirsiniz. Program saat 14:00 (Avrupa 13:00) de başlayacaktır.

4 Yorum

  1. Akdamar Adası & medrese-i Nuriye sınıfında yetişmis abilerimizin müderisliginde emanetine sahip çıkacak nesli tek adresi yeni asya mektebi mensuplarına selam olsun. Peygamber ve Üstadımıza kavuşan , Zübeyir abi, kutlular abi ve Nur talebelerine Allah rahmet eylesin, Yeni Asya mektebi müdavimlerine Allah sebat, metanet ve ihlas ile hizmeti iman ve Kuran’da daim eylesin. Programi hazırlayan Van- Erciş mahalline ve iştirak eden umum Nur talebelerinden Allah razı olsun

  2. Allah,proğramı hazırlayanlardan ve konuşmacılardan (başta Sabahattin abi olmak üzere) cümlenizden ebediyen razı olsun. Burada bir hatıramı paylaşmak istiyorum.ismini vermek istemiyorum benim risale-nurların tanımama emeği olan bir abim, binbaşı olan abisiyle Kutlular abiyle tanıştırır ve sohbet ederler. Kutlular abinin yanından çıkınca binbaşı olan abisine sorar:Mehmet bey hangi okulu bitirmiştir? Binbaşı olan Abnin cevabı:en az iki fakülte bitirmiştir der. İlk okulu bile bitirmediğini öğrenince şaşırır. Bu birikiminin Risale-i nura dayandığını belirtir binbaşı olan abisine..

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.