Mardin Said Nursi´yi anma programı

ALTTAKİ YOUTUBE YAZISINA TIKLAYIP KANALIMIZA LÜTFEN ABONE OLUNUZ.

Mardin-Kızıltepe Bediüzzaman Said Nursi´yi Anma Programı

Yeni Asya Gazetesi Kızıltepe/Mardin Temsilciliğinin organize ettiği, Büyük İslam Alimi ve Mütefekkiri Bediüzzaman Said Nursi´yi anma programını YouTube kanalımızdan ve EuroNur.tv sitesinden takip edebilirsiniz. Program saat 15:00´te (Avrupa 14:00) başlayacaktır.

13 Yorum

 1. Allah razı olsun ,bizleri ustadimiza layik ilim ve tam ihlasli talebeler eylesin inşaallah

  • Üstad’ı anma proğramını tertip eden,emeği geçen, bütün abe ve kardeşleri can-ı gönülden tebrik ederim.Konuşmacılarımıza da hüsnü tediri Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.

 2. Üstad’ı anma proğramını tertip eden,emeği geçen, bütün abe ve kardeşleri can-ı gönülden tebrik ederim.Konuşmacılarımıza da hüsnü tediri Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.

 3. Allah hayırlı uğurlu etsin. Emeği geçen tüm ağabeylerimden Allah razı olsun. Bizleri risalei nur dairesinde daim eylesin.

 4. Bediüzzaman’ı anma proğramını tertip rden bütün abe ve kardeşleri can-ı gönülden tebrik ederim.Hasbilikle hüsnü tesiri halk etmesini Cenab-ı Haktan niyaz ederim.

 5. Mediüzzaman anma programına davetimize icabet eden tüm konuşmacı abilerime hoşgeldiniz. Allah razı olsun 🤲

 6. mardin medresetülzehraya teşekkür ederim, bu programı tertipleyen lerden âllâh razı olsun

 7. Bu faaliyet nedeniyle sizi tebrik ederim .Allah razı olsun .Başarıların devamını dilerim Trabzondan selamlar .
  Katılımcıları tebrik ederim

 8. Evvela, bu programı tertip eden Mardin ve ilçeleri Yeni Asya Temsilciliklerini tebrik ediyorum. Şu mübarek gün ve saatte Üstadı anmak ve anlamak dinlemek fırsatını bulduk. Ayrıca katılımcı ve dinleyicileri de tebrik ediyoruz. Çok istifadeli bir program oldu. Allah razı olsun. Manisa Akhisar’dan Binler selam ve dua ile

 9. Allah gayretinizi artırsın ve niyetinizi kabul etsin. Mardin Kızıltepe Yeni Asya okuyucularınıcağını gönülden tebrik ediyorum. Ahmet Zeki Okur Sakarya/Akyazı

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.