Bediüzzamanı Anma Programı – Barış ve Kardeşlik

www.euronur.tv

76 Yorum

  • Allahım Sizden Râzi Olsun Paristen sevgi.ve.Selâmlarimla. Allahimiza Memanet.Olalim.Âmin…

 1. Tebrik eder hayırlı ve bereketli olmasını ,tesanüde katkı yapmasanı Rab’bimden niyaz ederim

  • Maşaallah, barekallah. Cenab-ı Allah birlik ve kardeşliğimize muvafık hareket ederek hayatımızı idame edebilmeyi cümlemize nasip eylesin. Amin.

 2. Allah razı olsun. Allah sesinizi semaların ötesinden duyursun inşallah.

 3. Allah razı olsun çok güzel bir program emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz

  • Bugün Alem-i İslam da çok ihtiyaç duyulan İslam kardeşliğini konu edinen bu önemli proğramı hazırlarak sunan Euro Nur ekibini tebrik ederim. Allah razı olsun.

 4. Başta bu proğramı hazırlayan ve daha sonra konuşmacı olan olarak katılan kardeşlerimizi tebrik ediyorum…

 5. Allah rahmet eylesin. HALİL USLU Abime buradan selamlar. Birimiz şarkta, birimiz garbta, … , dünya ve kabir alemi farktemez. Biz beraberiz. Allah rahmet eylesin.

 6. Allah razi olsun emegi geçenlerden. Cemaatimizi böyle uhuvvetli tesanütlü görmek… Halil abi sürprizi de bizi duygulandirdi. Allah hizmetlerinizi kabul etsin.

 7. Programın hazırlanmasında emeği geçenleri tebrik ediyorum… Rabbim Üstadımız başta olmak üzere vefat etmiş umum Nur Talebelerine rahmet eylesin… Merhum Halil Uslu abinin sesinden Bediüzzaman ilahisini dinlemek bizleri farklı alemlere götürdü… Rahmetli abimizin tabiriyle bugün “sırlar alemine” yolculuk yaptıranlardan Allah razı olsun… Risale i Nurdaki Üstadımızın sosyal hayata dair mesajlarını nefsimizde ve cemaat olarak yaşamayı ve insanlığa ulaştırmayı Rabbim nasib eylesin…

  Binler muhabbet ve selamlar…

 8. Allahım Sizden Râzi Olsun Paristen sevgi. ve .Selâmlarimla. Allahimiza Memanet. Olalim. Âmin…

 9. Boyle genis bir katilimla yapmis oldugunuz panele ulkemizden, avrupadan, Avustralyadan katilim saglayarak, bizlere hizmet noktasinda şevk veren abilerimize şukranlarimi sunarim.
  M.Nedim sekin Avustralya

 10. Avrupa Nur cemaatinin bu faaliyetleri inşallah ittihada vesile olsun.

 11. Böyle bir program yapmaya vesile olan tüm abi ve kardeşlerimzi tebrik ediyoruz ve bu tür programların devamını istirham ediyoruz.
  Almanyadan selam ve saygılar

 12. Halil abimize Allah rahmet eylesin Maşaallah duygulandık. Ahirette buluşmak dileği ile.

 13. Halil Uslu ağabey ve söylediği İlahi gözlerimizi yaşarttı. Allah rahmet eylesin, onun da mekanı cennet olsun.

 14. Allah razı olsun. Halil Uslu abiye ve vefat eden diğer Nur talebelerine binler rahmet duasıyla…

 15. Cenab-ı Hak bu programı Barış ve Kardeşlik için bir numunei imtisal ve mukaddime yapsın inşallah amin

 16. Allah razı olsun Rızasına uygun amel nasip etsin inşallah Emeği geçen tüm abi ve Kardeşlerimi Tebrik ediyorum

 17. Halil abi sürprizi de bizi duygulandırdı ve bir okadar eski hatıraları tahattur ettirdi.
  Emegi geçenlerden Allah Razı olsun.

 18. Proğramı hazırlayanları tebrik ediyorum. Şu tavazzuh etti ki; Nurculara hiç bir mani, mani olamıyor/ olamaz.

 19. Bugün Ülkemizde ve Alem-i İslam da çok ihtiyaç İslam kardeşliğini konu edinen bu önemli proğram hazırlarak sunan Euro Nur ekibini tebrik Ederim. Allah razı olsun.

 20. Rabbim rahmet eylesin. Hoş sohbetini özledik. Halil Uslu ağabeyimize rahmetler olsun.

 21. Proğram için emeği geçen ve özellikle konuşmacı olarak katılan tüm kardeşlerimizi tebrik ediyorum..

 22. Allahım Sizden Razı olsun kardeşim sana çok teşekkür ederim saygılarımla

 23. Allah bu hizmetı ebeden daim kaim etsin. Sıhhat-nazarımızı ve istikameti fikrimizi bozmasın urfadan selam ve sevgilerimle.

 24. Yeni asya meslek ve meşrebini hassaten vela teziru vaziratun vizra uhra ayetinin üstad tarafından yapılmış izahına uygun yayın ve hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum.

 25. Bediüzzaman Sad Nursi Üstadımızın 60.Vefaat yılı münasebetiyle internet üzerinden yapmakta olduğunuz programdan dolayı sizleri tebrik ediyor,Allah razı olsun diyor,bu neşir hizmetlerinizin devamı için Cenab-ı Hak’tan muvaffakiyetler diliyorum.İzmir’den selamlar.

 26. Programı hazırlayanlar ve katkıda bulunanlar ve konuşmacıları da ayrı ayrı tebrik eder,Canab-u Hak’tan rızasına uygunluğunu ve tesirini halk etmesi niyazımızdır.

 27. Tebrik ve teşekkürlerimi ifade ile Allah razı olsun diyorum.Güzel bir proğram oldu.Rabbim şevk ve gayretinizi arttırsın.Amin.

 28. Programa katkı sağlayan tüm konuşmacılara, organize edenlere ve dinleyicilere teşekkürlerimizi sunar,programin başarılı olmasını Rabbim’den dilerim.Bursa’dan selam ve muhabbetler

 29. Çok güzel bir program .emeyi geçen herkesten Allah razı olsun ,süprizler çok güzel ve duygusallığa sebep oldu.üstadimizı anma proğramı vesilesiyle ruhuna el Fatiha

 30. Uhuvvet buluşmalarına vesile olmanızdan dolayı memnuniyet duygularımı ifade ederim. Allah CC muvaffak etsin İnşaallah..

 31. Tebrikler, Allah razı olsun. Bu tür programların devamını bekliyoruz. Bu güzel kardeşlik ve barış mesajlarının dünyanın her yanına ulaşması duasıyla.

 32. Allah gönüllerde dalgalandırsın inşaallah ve Sulhi Umumuyi teminine vesile olması dileğiyle…

 33. Mükemmel bir program, binler tebrikler ve teşekkürler emeği geçen, katılan ve izleyen herkese.

 34. Programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
  Allah razı olsun.
  Memnun kaldık
  Selamlar ediyorum

 35. MasaAllah; program guzeldi…Hz.Ustada ve ebediyete intikal eden umum Nur Talebelerine Allah Rahmet Etsin…

 36. Bu mübarek davanın neşri için elinij tasin altına koyan herkesi, bilhassa bu anma programına emeği geçen muhterem panelist abilerimizi panelin yönetimini üstlenen kardeşlerimizi tebrik ediyor hepsinden Allah c.c hu razı olsun.

  • Allah razi olsun cemaatimizi tebrik ediyorum başarılarının devamını dilerim bizleri ihya ettiniz şahsi maneviyle iftiğar ediyoruz.

 37. Bu muhteşem ve mükemmel programı düzenleyen, iştirak eden ve emeği geçen kardeşlerimizden Allah Razı olsun

 38. Yalovadan selamlarımızı öncelikle iletiyor ve Aziz Üstadımız Bediüzzaman Said Nursi Hz.lerinin 60. Vefat yıl dönümünde Rahmetle talebeleri dahilinde yad ediyoruz. Bu kıymetli Anma programı dahilinde düzenlenen ve kıymetli katılımcıların değerli yorumlarıyla ifade ettikleri bilgilerden memnuniyetle istifade ettiğimizi beyan ederim.Özellikle Halil Ağabeyimizin ve birlikte Ahirete irtihal etmiş ağabeylerimizin yorumladığı ezgi ve nurani marşlarının hatırat olarak paylaşılması yine renk kattı evet kıymetli güzel programın belki bir arada fiziki olarak şartlarda mümkünatından bu sene kaderi İlahinin tasarrufuyla gerçekleştirilemedi ama imkanlar dahilinde de olsa daha başka bir cihetle hava nur aleminin kapısı ile dijital platform ve araçlarıyla gerçekleştirilmesi nasibinden dolayı Cenabı Hakka Şükürler olsun ve bunun vesilesi noktasında katkıları olan büyüklerimize teknik ekip arkadaşlarımıza ve özellikle program moderatörü değerli Aziz Cenk ÇALIK abimize tebrik ve teşekkürlerimi sunuyor, Ebeden Allah razı olsun diyorum.

 39. Bu güzel programın bizlere hazırlanıp sunulmasında emeği geçen tüm abi ve kardeşlerden mevlam ebeden razı olsun…inşaallah devamını bekliyoruz…selametle..

 40. Emeği geçen ve katkıda bulunan herkesten, Allah razı olsun.
  Zor şartlarda dahî tesanüdümüzü muhafaza ve iman hizmetlerimizi devam edebilmek, şahs-ı manevînin inayetini bir kez daha gösteriyor.

 41. Selamün aleyküm. Emeği geçen herkese tebrikler maşallah barekellah.Allah razı olsun

 42. Böyle mühim bir vazifeyi ifaya vesile olan kardeslerimizi tebrik ediyorum.Cumlenizden Allah razı olsun Muhterem kardeşim

 43. Rabbim tesirini azim eylesin. Çok başarılı bir program olmuş. Çok istifade ettim. Bu tür çalışmaların devamını dilerim. Allah razı olsun

 44. Muhabbet ve uhuvvetin buluştuğu bu güzel programda emeği geçenleri tebrik ediyorum. Cenabı Hak,daha nice güzel programları yapıp bizlerle ulaştırmayı eurnur.tv ekibinden nasip etsin..

 45. Maşallah çok hoş bir yayın olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ederiz. Halil Uslu abiyide böylece tekrar hatırlayıp rahmet okumuş olduk. Teşekkürler…

 46. Cemaatimizi kutluyorum MAŞALLAH büyük hizmetlere ğayret gösteriyorlar başarılarının devamını dilerim

 47. Salonlar arayarak yasakları aşmaya çalışarak izine takılmadan sanal âlemde, kalıcı ve masrafsız bir panel yaptık. Allah kabul etsin, organize edenlerden razı olsun. Salonlarda da bir araya gelerek yapacağımız panel ve kongreleri de Rabbim nasip etsin.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.