Cemil Çelik Ağabeyden Hatıralar

 

2012 yılının Aralık ayında Almanya’nın Ahlen kentindeki Avrupa Nur Cemaati Merkezine misafir olan Cemil Çelik ağabey, Almanya, Avusturya, İsviçre, Fransa, Hollanda ve Türkiye’den programa katılan misafirlere, Bediüzzaman Said Nursi ve Risale-i Nur’lar ile nasıl tanıştığını anlattı.

08 Ekim 2013’de vefat eden; Bediüzzaman Hazretlerini görmek nimetine mazhar ve Son Şahitlerden olan Cemil Çelik ağabeye Allah’tan sonsuz rahmet ve mağfiret diliyoruz.

Ruhuna binler Fatihalar…

4 Yorum

  1. ALLAH BÖYLE İNSANLARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN YOKSA İNSANLIĞA KİMLER VESİLE OLUR.EN GÜZEL İNSANA EN GÜZEL MÜKAAFATLAR VERİLİR.HAYAT BUNLAR VARKEN GÜZEL.ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN İNŞALLAH.ALLAH SONUMUZU HAYIRLARA VESİLE KILSIN İNŞALLAH.
    CEMİL AMCAMIZIDA ALLAH NURLAR İÇİNDE NURLARA BOĞSUN İNŞALLAH.ALLAH TAHSİRATLARINI AFFETSİN.MEKANI CENNET OLSUN.NURLAR İÇİNDE YATSIN.DUALAR MÜŞTEREK.EL FATİHA……….

  2. Allah razı olsun, rahmetini esirgemesin. Yaşamı boyunca Allah yolundaydı her zaman, ahirette de Allah’ın sevdiği kulları zümresindendir inşallah.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.